Taisnstūra kabeļu komplekti

Rezultāti: 99 857
Atlasīt Attēls Detaļas Nr. Raž. Apraksts Datu lapa Pieejamība Cenas noteikšana (EUR) Atlasiet rezultātus tabulā pēc vienības cenas, pamatojoties uz daudzumu. Daudz. RoHS ECAD modelis Sērija Produkts Tips Savienotāja A gals Savienotāja A gals, tapu skaits Savienotāja B gals Savienotāja B gals, tapu skaits Savienojuma veids Kabeļa garums Stieples kalibrs - AWG Strāvas parametri Apvalka krāsa Iepakojums
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti ISL-to-Pigtail OTS Cable Assembly 2mm Pitch SR 600mm Lgth 5 Crcts WH 1 313Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

218323 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 5 Position Pigtail Female 600 mm 22 AWG 3 A Black Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti PICO-SPOX 1.5 Conn to Conn 2CKT 50 943Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

218396 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Female 50 mm 24 AWG 2.5 A Natural Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti PICO-SPOX 1.5 Conn to Conn 4CKT 50 2 561Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

218396 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Female 50 mm 24 AWG 2.5 A Natural Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti PICO-SPOX 1.5 Conn to Pigtail 3CKT 30 2 637Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

218397 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Female 300 mm 24 AWG 2.5 A Natural Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti PICO-SPOX 1.5 Conn to Pigtail 8CKT 30 1 321Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

218397 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Female 300 mm 24 AWG 2.5 A Natural Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti MILLI-GRID DR R-R 4CKT 300MM 651Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

218509 Discrete Wire Cable Assemblies Receptacle Receptacle Female / Female 300 mm 24 AWG 2 A Black Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Micro-One ISL Fem-Fem 4ckt 100mm 714Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

219652 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 4 Position Receptacle 4 Position Female / Female 100 mm 22 AWG 4 A Black Bulk

Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Micro-One ISL F-F 150mm 22 AWG BK Sn 2 910Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

219654
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Pico-Lock F-F OTS Cbl Assy SR 300mm Au 6Ckts Blk 260Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

219656 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 6 Position Receptacle 6 Position Female / Female 300 mm 20 AWG 3.5 A Black Bulk

Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Pico-Lock F-S OTS Cbl Assy SR 150mm Au 5Ckts Blk 1 485Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

219657 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 5 Position Pigtail Female 50 mm 20 AWG 3.5 A Black Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Mini SPOX 2.5 F-S 75mm 22 AWG BK Sn 1 607Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

219677 Discrete Wire Cable Assemblies Pre-Crimped Lead Receptacle Pigtail Female 22 AWG 3 A Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Megafit 10ckt Black 2M Overmolded 59Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

245136 Molded Cable Assemblies Discrete Wire Socket 10 Position Socket 10 Position Female / Female 2 m 12 AWG 10 A Black

Molex Taisnstūra kabeļu komplekti KK Plus 396 6CKT 75mm Discrete Cable 490Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

36921 Female / Female 75 mm 13 A Black

Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Mega-Fit CABLE ASSY 10CKT DR 150MM BLK 146Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

45136 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 10 Position Receptacle 10 Position Female / Female 150 m 12 AWG 23 A Black Bulk

Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Squba OTS Cable Rcpt SR 1.0m 2Ckt BLK 169Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

45145 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Socket 2 Position Socket 2 Position Female / Female 1 m 22 AWG 5 A Black Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Micro-Fit OTS Cbl ASSY 300mm 7CKT Blk 1 046Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

145132 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Micro-Fit 7 Position Micro-Fit 7 Position Female / Female 300 m 20 AWG 8.5 A Black Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti MiniFit TPA2 6CKT SR 75MM OTS CBL ASSY 398Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

145135 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Socket 6 Position Socket 6 Position Female / Female 75 mm 16 AWG 11 A Black Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Pico-Clasp 8CKT CBL ASSY SR 450MM WHITE 570Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

15133 Discrete Wire Cable Assemblies Receptacle 8 Position Receptacle 8 Position Female / Female 450 mm 28 AWG 1 A White Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti MicroClasp 6CKT CBL ASSY SR 450MM WHITE 599Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

15136 Socket 6 Position Socket 6 Position Female / Female 450 mm 22 AWG 3 A White Bulk

Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Mini-Lock Cbl 2.5mm P F-F 450mm 6CKTS 539Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

15137 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Socket 6 Position Socket 6 Position Female / Female 450 mm 22 AWG Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Micro-Fit 3.0 SR P-P 2CKT 300 MM Au 415Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

214752 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Micro-Fit 3.0 2 Position Micro-Fit 3.0 2 Position Male / Male 300 mm 18 AWG 8.5 A Black
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti Micro-Fit 3.0 SR P-S 10CKT 600 MM Sn 600Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

214753 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Micro-Fit 3.0 10 Position Pigtail Male 600 mm 18 AWG 8.5 A Black
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti PicoBlade M-M Red 26AWG 75mm PreCrimp 1 582Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

214922 Discrete Wire Cable Assemblies Pre-Crimped Lead Plug 1 Position Pigtail Male / Male 26 AWG 1 A Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti MINIFIT JR SR R-R 4CKT 600MM Sn 871Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

215320 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 4 Position Mini-Fit 4 Position Female / Female 600 mm 16 AWG 9 A Black Bulk
Molex Taisnstūra kabeļu komplekti MINIFIT JR SR R-R 6CKT 150MM Sn 1 025Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

215320 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 6 Position Mini-Fit 6 Position Female / Female 150 mm 16 AWG 9 A Black Bulk